Стало відомо, коли в Україні стабілізується ситуація з бензином

Ситуація з бензином в Україні стабілізується приблизно через два місяці. Таку заяву зробив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Стало відомо, коли в Україні стабілізується ситуація з бензином  - today.ua

Він наголосив, що в Україні вже стабілізувалася ситуація з дизельним паливом та автогазом. Приблизно через 1-2 місяці це станеться і з бензином.

Нагадаємо, дефіцит палива в Україні утворився після повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ. Раніше основну частину палива ввозили з Росії та Білорусі, а тепер – із Європи. Ситуація з паливом погіршилася наприкінці квітня, коли російські окупанти посилили обстріл нафтобаз, НПЗ та залізничної інфраструктури.

Стало відомо, коли в Україні стабілізується ситуація з бензином Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна поступово виходить із паливної кризи. Постачання бензину, дизельного палива та автогазу збільшуються. Так, якщо у травні 2022 року до нашої країни ввезли 300 000 палива, то у червні – у 2 рази більше.

Збільшення постачання призвело до зниження цін. Наприклад, знизилася вартість дизельного палива та автогазу. А ось із бензином ситуація інша, тому що в Європі його теж не дуже багато.

Раніше ми розповіли скільки бензину можуть купити українці на середню зарплату.