Шпигуни показали седан, який скоро замінить VW Passat

В Україні VW Passat є одним з лідерів з продажу на вторинному ринку. Але, схоже, через кілька років його знімуть з конвеєра. Замість нього Volkswagen буде випускати електричний седан VW Aero B.

Шпигуни показали седан, який скоро замінить VW Passat - today.ua

Фотошпигуни вже помітили прототип VW Aero B під час дорожніх тестів. Його тестують без камуфляжу, тому зрозуміло, що перед нами один з ранніх прототипів нового електричного седана компанії Volkswagen.

Дизайн електричного седана Aero B багато взяв від концепту VW Space Vizzion, який німецький автогігант показав публіці ще в 2019 року під час автосалону в Лос-Анджелесі. Правда, Space Vizzion був універсал, а Aero B - це седан. Проте, у них буде багато спільного, особливо в передній частині. До речі, у VW Aero B, за чутками, буде і версія в кузові універсал.

Шпигуни показали седан, який скоро замінить VW Passat Стверджується, що за своїми розмірами електричний седан VW Aero B буде порівнянний з VW Passat. Однак, новинка отримає більш просторий салон, як у VW Phaeton. Це відбудеться завдяки тому, що не буде двигуна внутрішнього згоряння.

Aero B, як і всі електромобілі Volkswagen, побудують на платформі MEB. У нього буде задній привід, але не виключено, що покупцям також запропонують повнопривідну версію з двома електромоторами. Покупцям навіть можуть запропонувати "заряджену" версію GTX.

Очікується, що серійне виробництво VW Aero B почнеться в 2023 році. Скільки він буде коштувати - ще не відомо.

Шпигуни показали седан, який скоро замінить VW Passat Раніше повідомлялося, що Volkswagen почав випускати кросовер, який коштує 13 тисяч доларів.