З 1 квітня у деяких містах України збільшили дозволену швидкість автомобілів

Автор: Максимов Віталій

З 1 квітня 2024 року у Києві та місті Дніпро на деяких ділянках доріг збільшили дозволену швидкість автомобілів. Про це повідомив перший заступник голови Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

З 1 квітня у деяких містах України збільшили дозволену швидкість автомобілів - today.ua

За його словами, зокрема, у Києві на деяких ділянках доріг збільшили дозволену швидкість автомобілів до 80 км/год. Таке рішення ухвалила Київська міська рада.

Так, швидкість автомобілів 80 км/год дозволена на таких ділянках доріг: просп. Романа Шухевича (від Північного мосту до вул. Оноре де Бальзака), вул. Набережно-Рибальська (від Гаванського мосту до вул. Електриків), Наддніпрянське шосе, Набережне шосе (від Поштової пл. до Наддніпрянського шосе), Столичне шосе (до вул. ак-ка Заболотного), просп. Миколи Бажана (від Південного мостового переходу до Харківської пл.), просп. Ст. Бандери (від Оболонського просп. до Північного мосту), а також автошлях Р-69 (від вул. Озерної до межі української столиці).

На інших дорогах Києва дозволена швидкість руху автомобілів та інших транспортних засобів становить 50 км/год.

Популярні зараз

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Робота половини українських банків може зупинитися: у НБУ назвали причину

У місті Дніпро дозволену швидкість автомобілів на деяких ділянках доріг збільшили до 70 км/год. Це, наприклад, міст Центральний, міст Кадацький, вул. Набережна Перемоги (від вул. Яружної до вул. Космічної) та Запорізьке шосе (від вул. Шинної до вул. Аеропортівської);

Збільшення дозволеної швидкості на деяких ділянках доріг Києва та міста Дніпро діятиме до 1 листопада 2024 року. Потім водіям доведеться зменшити швидкість.

З 1 квітня у деяких містах України збільшили дозволену швидкість автомобілів

Нагадаємо, в Україні станом на березень 2024 року за дотриманням водіями швидкісного режиму стежили 265 камер автоматичної фіксації порушень ПДР. Крім того, патрульні поліцейські виявляють автомобілі, які рухаються з перевищенням дозволеної швидкості за допомогою лазерних радарів TruCAM. Станом на березень 2024 року патрульні поліцейські використовували 150 радарів TruCam. З їхньою допомогою швидкість ТЗ вимірювали на 279 ділянках доріг.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До речі, щодо радарів TruCam. В Україні хочуть на законодавчому рівні заборонити поліцейським тримати ці прилади в руках. Їх мають використовувати лише стаціонарно. У Верховній Раді вже зареєстрували відповідний законопроєкт №10441. Наразі цей документ розглядають у профільному парламентському Комітеті з питань правоохоронної діяльності.

Нагадаємо, раніше експерт зробив прогноз, що в Україні після підвищення акцизів на пальне, яке запланував Кабмін, буде бум ГБО та автогазу.