Renault повністю йде з Росії

Французька компанія Renault продасть свої акції АвтоВАЗу та свого московського заводу. В результаті, в Росії перетягнуть випускати автомобілі цього французького автовиробника, повідомляють російські ЗМІ.

Renault повністю йде з Росії - today.ua

За даними ЗМІ, покупцями акцій Renault стануть російські компанії. За скільки французи планують продати свої акції – поки що не відомо.

Вихід Renault з Росії може виявитися фатальним для російської автомобільної промисловості. АвтоВАЗ не зможе випускати як майбутні новинки, включаючи Vesta нового покоління, так і Largus і навіть XRay. Справа в тому, що для їх випуску потрібне глибоке імпортозаміщення (вони побудовані на французьких шасі B0).

Renault повністю йде з Росії Щоправда, боси Renault хочуть залишити собі маленьку лазівку. За даними ЗМІ, у договорі про продаж акцій російським компаніям є пункт, згідно з яким французи можуть викупити свої акції назад протягом певного періоду часу.

Нагадаємо, Захід наклав на Росію безпрецедентні економічні санкції через те, що її війська вчинили повномасштабне вторгнення в Україну. Зараз у РФ автомобілі продовжують випускати лише п'ять заводів.

Раніше стало відомо, що у Росії перестали випускати автомобілі з автоматичною коробкою передач.