У Росії перестали випускати автомобілі з “автоматом“

У Росії ті нечисленні автозаводи, які ще працюють, найближчим часом перестануть випускати автомобілі з автоматичними коробками передач. Причина – санкції, які наклали на Росію західні країни через те, що її війська у лютому вторглися в Україну.

У Росії перестали випускати автомобілі з “автоматом“ - today.ua

Через санкції в Росію заборонено постачання автоматичних коробок передач. У самій РФ їх не випускають. У результаті навіть за всього бажання виробники неспроможні оснащувати " автоматами " свої машини.

Навіть АвтоВАЗ тепер не може оснащувати свої машини власним "роботом", так як німецька компанія більше не постачає для нього компоненти. Йдеться про німецьку компанію ZF.

У Росії перестали випускати автомобілі з “автоматом“ Таким чином, на російських автолюбителів чекають великі проблеми. Мало того, що в РФ припинилися продажі практично всіх нових автомобілів відомих автовиробників, так заводи, що ще залишилися, тепер будуть випускати машини без "автомата".

До речі, зараз у Росії автомобілі продовжують випускати лише чотири заводи – УАЗ, Хавейл Мотор Рус, Мазда Соллерс та Автотор. Інші заводи закриті.

Нагадаємо, раніше німецька компанія Henkel пішла з РФ, ударивши по російському автопрому.