В Україні з'явилися нові маніпуляції з продажем палива на АЗС

Деякі мережі АЗС вигадали нові маніпулятивні схеми продажу палива, через що завищуються ціни. Про це розповіли українці у Мережі.

В Україні з'явилися нові маніпуляції з продажем палива на АЗС - today.ua

Так, за даними Telegram-каналу "Реальний Київ" на одній із заправок столиці водій отримав додатковий так званий "бланк резервування", через що вартість дизельного палива склала 54 гривні за літр, а не 44,55 гривень, як вказував цінник.

Крім того, на Київщині водій купив дизельне паливо через додаток однієї з мереж АЗС за ціною 52,99 гривень. Проте на заправці було отримано чек, у якому вказувалося, що ціна палива становить 44,74 гривні за літр. Чек із реальною ціною дизельного палива, за якою його купили, на заправці відмовилися видавати.

В Україні з'явилися нові маніпуляції з продажем палива на АЗС Користувачі Мережі відзначають, що подібна ситуація відбувається на деяких АЗС й з бензином. У чеку вказують ціни, які менші, ніж реальних.

Раніше повідомлялося, що в Україні збільшилася кількість АЗС, які спекулюють на паливі, продаючи його за ціною, що перевищує граничну державну торгову націнку. На таких заправках паливо продають за 50-60 гривень за літр.

В Україні з'явилися нові маніпуляції з продажем палива на АЗС Нагадаємо, в Україні через воєнний стан перестали перевіряти якість палива на АЗС.