В Україні перестали перевіряти якість палива на АЗС

Державна екологічна інспекція України у зв'язку з дією воєнного стану з березня перестала перевіряти якість палива, яке продають на АЗС. Про це повідомляє enkorr з посиланням на дані екологічного відомства.

В Україні перестали перевіряти якість палива на АЗС - today.ua

За даними Держекоінспекції, зразки палива на АЗС по всій території України не беруть із 13 березня. Перевірка якості палива відновиться після закінчення війни із російськими окупантами.

Раніше голова Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн розповів, що в Україні під час війни побільшало неякісного палива. Він це пов'язує із активізацією роботи міні-НПЗ. Ці підприємства випускають низькоякісний бензин через проблеми з октанопідвищувуючими компонентами (раніше їх у нашу країну ввозили з Росії та Білорусі).

В Україні перестали перевіряти якість палива на АЗС Очікується, що ці компоненти ввозитимуть із Європи, що має, за ідеєю, покращити ситуацію з якістю палива.

Тим часом, раніше в Україні дозволили продавати паливо екологічного стандарту Євро-3 і Євро-4. Воно необхідне для армії та аграріїв. Після закінчення війни з російськими окупантами таке паливо приберуть із продажу.

Нагадаємо, у Верховній Радіне не підтримали скасування безкоштовного розмитнення автомобілів.