Поліція назвала основну причину ДТП

Автор: Максимов Віталій

За даними Патрульної поліції Києва, у столиці України за перші 10 місяців 2023 року сталося 1631 ДТП з постраждалими. Найчастіше дорожні аварії трапляються через порушення водіями правил маневрування.

Поліція назвала основну причину ДТП - today.ua

Зокрема, 42% ДТП, зафіксованих у Києві з січня по жовтень 2023 року, сталися через порушення водіями правил маневрування. 16% ДТП сталося через перевищення безпечної швидкості. 12% дорожньо-транспортних пригод – через порушення правил проїзду пішохідних переходів. 8% ДТП – через недотримання безпечної дистанції, 9% ДТП – через те, що пішоходи переходили дорогу у невстановленому місці, а 4% ДТП – через порушення водіями правил проїзду перехресть.

За перші 10 місяців 2023 року у Києві сталося 1631 ДТП із постраждалими. У них 91 людина загинула, а ще 1832 людини отримали травми різного ступеня тяжкості.

Найчастіше ДТП із постраждалими на київських дорогах трапляються у п'ятницю. Пік аварійності припадає на 17 годину, коли люди їдуть із роботи. Приблизно о 17 годині у Києві відбувається 9,4% від усіх ДТП.

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

По інших містах Патрульна поліція поки що інформацію ще не оприлюднила. Можна припустити, що там головні причини ДТП із постраждалими такі самі, як і в українській столиці.

Поліція назвала основну причину ДТП

Потрібно зазначити, що поліція вживає заходів для зниження кількості ДТП. Робота йде одразу за декількома напрямками. Наприклад, збільшують кількість камер автоматичної фіксації порушень ПДР (перевищення швидкості). Так, у серпні 2023 року на українських дорогах з'явилося 50 нових відеокамер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. У серпні кількість таких відеокамер досягла 215.

Крім того, МВС намагається знизити корупцію при отриманні посвідчення водія. З цією метою з червня 2023 року посилили контроль за складанням теоретичного та практичного іспитів у сервісних центрах МВС. У класах для теоретичного іспиту тепер має бути чотири відеокамери зі звукозаписом. Незабаром до класів для теоретичного іспиту почнуть пускати лише після автоматичної ідентифікації обличчя. Відеокамерами повинні бути оснащені також автомобілі для практичного іспиту.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, скласти іспити на отримання посвідчення водія тепер можна не у всіх територіальних центрах МВС, а лише у 55. Тому деяким кандидатам у водії тепер доводиться їхати в інше місто, щоб скласти іспити.

Нагадаємо, раніше в Україні дозволили самостійно готуватися до теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС на отримання посвідчення водія.