Today.ua

Підміна палива на АЗС: як уникнути обману

В Україні зараз продають тільки бензин А-95 та його варіант із покращеними характеристиками А-95+. Однак є бензин поганої якості. Можна взагалі заповнити бак фальсифікатом із додаванням сторонніх домішок. Сьогодні ми розповімо про те, як уникнути обману.

На жаль, в Україні досі є багато підпільних АЗС. Там, не тільки при купівлі високооктанового бензину можна заправитися низькооктановим, а й взагалі заповнити бак фальсифікатом із додаванням сторонніх домішок. В результаті двигун може вийти з ладу.

Це також стосується дизельного палива. До війни перед зимою, наприклад, дешеву літню солярку продавали за ціною дорогою зимової.

Досвідчені водії знають, що якщо провести пальцем по краю горловини заправного пістолета, і на ньому залишиться жирний слід, то, мабуть, у бензин додали керосин або солярку.

Звичайно, багато водіїв зберігають чеки, отримані на АЗС, адже зараз ніхто не застрахований від купівлі неякісного палива. Тим не менш, є водії, які не турбують себе зберіганням великої кількості "папірців". І дарма. Адже чеки можуть заощадити вам гроші, якщо раптом через погане паливо зламається двигун.

Нагадаємо, в Україні через війну не перевіряють якість палива, яке продають АЗС. Через це побільшало скарг на погану якість палива.

Раніше з'явилася інформація, що в Україні можуть повернути акциз та ПДВ на пальне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ