Чому українці купують б/в авто у США

Щороку українці купують на американських онлайн-аукціонах десятки тисяч автомобілів. І це при тому, що в такому випадку існує великий ризик купити битий автомобіль. Експерти Інституту досліджень авторинку пояснили, чому багато українців купують автомобілі не в Європі, а в США…

Чому українці купують б/в авто у США - today.ua

Потрібно зазначити, що привезти автомобіль з Європи в Україну значно швидше, ніж чекати, коли його доставлять морем з США. Крім того, у Європі більше шансів купити автомобіль, який не був у ДТП.

Тим не менш, у 2021 році українці купили в США десятки тисяч б/в автомобілів. Експерти вважають, що українців приваблює те, що можна купити майже нову модель, автомобіль із меншим пробігом, у багатій комплектації. Крім того, часто такі машини коштують дешевше, ніж у Європі.

У 2021 році в Україну ввезли понад 600 тисяч вживаних автомобілів. З країн Америки (США, Канада та Мексика) – 163 тисячі.

У 2021 році вартість автомобілів на американських онлайн-аукціонах помітно збільшилася. Це пов'язано з тим, що автовиробники через брак чіпів та електронних компонентів знизили виробництво автомобілів. В результаті через нестачу нових автомобілів збільшився попит на б/в авто. Втім, така ж ситуація минулого року спостерігалася і у країнах Європи.

Так, за даними видання Car and Driver, у 2021 році в США б/в автомобілі подорожчали на 35%. Наприкінці 2021 року середня ціна вживаного автомобіля у Сполучених Штатах становила понад 27 500 доларів. Збільшуються ціни та на машини після ДТП.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли правду про "битки" з США.