Новий Duster стане гібридом, але залишиться бюджетним

Dacia Duster нового покоління, який з'явиться в 2024 році, отримає гібридну силову установку, але залишиться бюджетним. Таку заяву зробив Жюльєн Феррі, програмний директор модельного ряду Duster.

Новий Duster стане гібридом, але залишиться бюджетним - today.ua

За його словами, новий Duster буде мати дуже гарне співвідношення ціни і якості. Він буде призначатися покупцям, яким потрібен простий автомобіль, здатний їздити по бездоріжжю.

Duster нового покоління побудують на платформі CMF-BEV. Вона тісно пов'язана з платформою CMF-B. Це дозволить випускати автомобілі Dacia і Renault на одному і тому ж заводі і навіть на одному конвеєрі.

На цій же платформі створять електромобіль Renault 5, концепт якого представили зовсім недавно. У нього 16-дюймові колісні диски і позашляхові шини. Тобто на платформі CMF-BEV можна робити автомобілі з великими колесами і позашляховими шинами, що важливо для Дастера.

Новий Duster стане гібридом, але залишиться бюджетним Dacia також планує до 2025 року випустити на ринок новий великий кросовер Bigster. Він повинен буде скласти конкуренцію Nissan Qashqai і Volkswagen Tiguan. Його побудують на платформі CMF-B.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Європі тестують новий Renault Kadjar.