У Європі тестують новий Renault Kadjar

В Європі фотошпигуни помітили під час дорожніх тестів Renault Kadjar нового покоління. Це вже друге покоління популярного французького кросовера.

У Європі тестують новий Renault Kadjar - today.ua

Renault Kadjar нового покоління побудований на платформі CMF-C/D альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Відомо, що Kadjar другого покоління, як і модель першого покоління, побудований на базі Nissan Rogue Sport, який в Європі продається під назвою Qashqai. Технічно між ними багато спільного, але кожен з них, тим не менше, зберігає свою індивідуальність.

Новий Kadjar отримає нові фари, в стилі сучасного дизайну Renault. Попереду ми бачимо велику радіаторну решітку, на якій повинен з'явитися оновлений логотип французького автогіганта.

У Європі тестують новий Renault Kadjar У лінійку двигунів, можливо, увійдуть 1,3 л і 1,5 силові агрегати, якими оснащується Qashqai. Але поки це офіційно не підтверджено. За даними інших джерел, Renault може оснащувати цю новинку своїми власними моторами, а також випустити версію з гібридною силовою установкою.

Офіційна прем'єра Renault Kadjar другого покоління відбудеться в 2022 році. У продажу він з'явиться в другій половині наступного року.

У Європі тестують новий Renault Kadjar

Нагадаємо, раніше в Україні почалися продажі нового фургона Renault Express. У базовій комплектації він коштує від 454 400 гривень.