Нова Subaru Impreza з'явиться в 2022 році

Subaru Impreza нового покоління з'явиться восени 2022 року. Про це повідомляють японські ЗМІ з посиланням на інсайдерську інформацію.

Нова Subaru Impreza з'явиться в 2022 році - today.ua

Зараз автомобілістам пропонують Subaru Impreza п'ятого покоління, яку випускають з 2017 року. Тобто поява нового покоління цієї моделі вже назріла.

За даними японських ЗМІ, нова Subaru Impreza збереже два типи кузова - седан і 5-дверний хетчбек. Цю новинку побудують відповідно до нової філософією дизайну Subaru. Цей дизайн ми бачили в нових Subaru BRZ і Subaru WRX, які були представлені зовсім недавно.

У лінійку двигунів увійдуть чотирициліндрові 1,2 і 2,0 л силові агрегати. Не виключена також поява нового 1,5 л мотора. Чи буде версія з гібридною силовою установкою - поки не відомо. Судячи з усього, така версія потрібна для Європи.

Нова Subaru Impreza з'явиться в 2022 році Subaru Impreza нового покоління дебютує в листопаді 2022 року, а в продажу вона з'явиться в першій половині 2023 роки. Скільки вона буде коштувати - поки не відомо навіть приблизно.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Subaru планує в 2023 році розпочати продавати Subaru Forester нового покоління. Це буде шосте покоління популярного японського кросовера.