Стало відомо, коли з'явиться Subaru Forester нового покоління

Компанія Subaru планує в 2023 році розпочати продавати Subaru Forester нового покоління, повідомляє японське видання Mag-X. Це буде шосте покоління популярного японського повнопривідного кросовера.

Стало відомо, коли з'явиться Subaru Forester нового покоління - today.ua

Стверджується, що новий Forester побудують на модернізованій платформі Subaru Global Platform, яка зараз лежить в основі всього модельного ряду Subaru.

Forester нового покоління отримає від компанії Toyota гібридну силову установку. Вона буде складатися з двох електромоторів і бензинового двигуна на основі циклу Аткінсона. Потужність такої гібридної силової установки поки не відома.

Новий Subaru Forester як і раніше буде мати повний привід і непогані позашляхові характеристики. При цьому у нього буде в порівнянні з моделлю попереднього покоління значно знижена витрата палива і рівень викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Стало відомо, коли з'явиться Subaru Forester нового покоління Нагадаємо, що Forester п'ятого покоління з'явився в 2018 році, а в 2021 році його оновили. Він отримав зміни в дизайні кузова, нові варіанти обробки салону, поліпшену ходову частину і нові системи безпеки.

Раніше Subaru показав, яким буде брутальний Forester.