53-60 гривень за літр: АЗС почали встановлювати ціни вище дозволених урядом

В Україні збільшилася кількість АЗС, які спекулюють на паливі, продаючи його за ціною, що перевищує граничну державну торгову націнку. Про це у Facebook розповів директор Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн.

53-60 гривень за літр: АЗС почали встановлювати ціни вище дозволених урядом - today.ua

За його словами, деякі невеликі мережі АЗС або окремі заправки відкрито продають паливо за ціною, вищою, ніж встановлена Міністерством економіки. На таких заправках паливо продають за 53-60 гривень за літр.

Деякі мережі АЗС маскують завищені ціни чи продають його оптом. На таких заправках зазначено, що палива немає або вказана якась незрозуміла цифра, а на касі водіям пропонують купити його через додаток або за готівку. На таких заправках паливо продають за 50-60 гривень за літр.

53-60 гривень за літр: АЗС почали встановлювати ціни вище дозволених урядом Експерт вважає, що якщо припинити спекуляції, то палива на АЗС побільшає, завдяки чому зникнуть черги.

Нагадаємо, дефіцит палива утворився наприкінці квітня, коли російські окупанти почали обстрілювати залізничні станції, а також посилили обстріл нафтобаз та НПЗ.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що найближчим часом дефіциту палива більше не буде.