Шмигаль підтвердив, що дефіцит бензину буде ліквідовано

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав українців не панікувати через дефіцит палива для автомобілів і підтвердив, що найближчим часом ситуація на паливному ринку зміниться на краще.

Шмигаль підтвердив, що дефіцит бензину буде ліквідовано - today.ua

За його словами, під час війни можуть бути форс-мажорні обставини, але це не означає, що треба панікувати. Шмигаль наголосив, що зараз в Україну почали везти паливо через західний кордон. Крім того, ведуться переговори щодо додаткового постачання палива до нашої країни.

Глава українського уряду запевнив, що дефіцит палива буде ліквідовано найближчим часом. Раніше це говорило й Міністерство економіки.

Шмигаль підтвердив, що дефіцит бензину буде ліквідовано Нагадаємо, дефіцит палива на українських АЗС утворився через те, що російські окупанти блокували морські порти, обстрілюють нафтобази, НПЗ та залізничні станції. Так вони намагаються позбавити палива ЗСУ, але досягли лише того, що простим українцям обмежили покупку бензину на АЗС.

Справа дійшла до того, що деякі мережі АЗС обмежили продаж бензину до 5-10 літрів на добу. У Києві місцева влада закликала водіїв користуватися своїми машинами лише у разі нагальної потреби.

Раніше повідомлялося, що на дорогах України знову будуть включені камери автофіксації швидкості.