Не сплатив 13 штрафів: Автомобіль порушника ПДР продадуть на аукціоні

У мешканця Харкова, який не сплатив 13 штрафів за порушення ПДР, за рішенням суду конфіскували автомобіль Renault Kangoo і тепер його продадуть на відкритому електронному аукціоні. Про це повідомив заступник начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Сергій Розумний.

Не сплатив 13 штрафів: Автомобіль порушника ПДР продадуть на аукціоні - today.ua

У повідомленні йдеться про те, що щодо колишнього власника мініфургону Kangoo у Виконавчій службі було відкрито 13 проваджень. Його штрафували за порушення правил дорожнього руху, зокрема, за керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння.

За весь час жодного штрафу не було сплачено, навіть після вилучення машини. З яких причин – невідомо. Зрештою автомобіль боржника співробітники Виконавчої служби заарештували, описали та доставили за допомогою комунальників на майданчик ДП "Сетам" для подальшої реалізації на відкритому електронному аукціоні. Різницю між вартістю автомобіля та сумою штрафів колишньому власнику повернуть.

Не сплатив 13 штрафів: Автомобіль порушника ПДР продадуть на аукціоні Це вже далеко не перший випадок, коли поліція вилучає автомобілі за те, що їхні власники не сплачують штраф за порушення правил дорожнього руху. Наприклад, наприкінці 2021 року в Києві патрульні поліцейські забрали на штрафмайданчик Range Rover, оскільки його власник не сплатив штрафи за перевищення швидкісного режиму на загальну суму 130 тисяч гривень.

Раніше стало відомо, що сервісні центри МВС відмовляються ставити на облік автомобілі, які були продані на аукціоні митницею.