МВС відмовляється ставити на облік автомобілі, продані на аукціоні митницею

В Одесі сервісний центр МВС відмовився реєструвати автомобіль, який місцевий житель купив на державному електронному аукціоні, мотивувавши це тим, що він не розмитнений. Раніше цю машину за рішенням суду конфіскувала митниця, після чого її виставили на аукціон.

МВС відмовляється ставити на облік автомобілі, продані на аукціоні митницею - today.ua

Ця історія почалася з того, що Закарпатська митниця конфіскувала автомобіль Renault Megane. Згодом його за рішенням суду виставили на відкритий електронний аукціон. Житель Одеси заплатив за цей Megane 77 700 гривень, тобто майже вдвічі менше, ніж ринкова вартість.

І після цього у щасливого власника машини почалися проблеми, хоча він мав усі необхідні документи.

Сервісний центр в Одесі відмовився ставити автомобіль на облік, заявивши, що він не розмитнений. У митниці покупцю в телефонному режимі відповіли, що вони діяли згідно з інструкцією, а сервісний центр "вигадує".

В результаті власнику Renault Megane довелося майже два місяці "бігати" інстанціями, витрачати свій час і нерви, перш ніж поставити авто на облік. Покупець вважає, що справа у некомпетентності співробітників сервісних центрів, які вперше зіштовхнулися із конфіскованим автомобілем.

Потрібно відзначити, що покупка на аукціоні цього Renault Megane за 77 тисяч гривень – велика удача. Справа в тому, що автомобілі з митниці постійно дорожчають. І якщо ціна машини від аукціону до аукціону знижується, то митні збори залишаються незмінними...

Нагадаємо, раніше стало відомо, що митниця вилучила автомобіль, який розмитнили ще у 2019 році.