Нашестя євробляхерів з регіонів до Києва: відомо чому

Останнім часом в Києві фіксується великий наплив власників автомобілів на іноземних номерах з регіонів, які приїхали в столицю, щоб скористатися пільговим періодом розмитнення автомобілів. UBR.ua пояснив, з чим пов'язаний такий ажіотаж.

Нашестя євробляхерів з регіонів до Києва: відомо чому - today.ua

Справа в тому, що в деяких регіонах занадто завищені послуги митних брокерів. Зокрема, якщо в регіонах послуги митного брокера коштують 400 доларів, то в Києві - 250 доларів.

Крім того, в регіонах занадто багато відмов у реєстрації. Найчастіше - через неправильне оформлення документів. Брокери в областях найчастіше спеціалізуються на розмитненні продуктів і товарів, а не євроблях.

У Києві до того ж немає додаткових витрат на оцінку і експертизу автомобіля. У регіонах такі послуги коштують від 700 до 2500 гривень. В Івано-Франківську - взагалі 300 доларів.

Тому власники автомобілів на іноземній реєстрації кинулися для пільгового оформлення до Києва. Причому їдуть як поодинці, так і групами.

Раніше стало відомо, що близько 150 тисяч українців не можуть скористатися пільговим періодом розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.