Mercedes відкликає 320 тис. кросоверів через проблеми з гальмами

Компанія Mercedes-Benz відкликає у США та Канаді понад 320 000 кросоверів та позашляховиків Mercedes-Benz ML-Class, GL-Class та R-Class 2006–2012 років. Причиною такого рішення є можливі проблеми з гальмами, що збільшує ризик ДТП.

Mercedes відкликає 320 тис. кросоверів через проблеми з гальмами - today.ua

Справа в тому, що у вищевказаних автомобілів підсилювачі гальм можуть зазнати корозії через вплив вологи. Через корозію може тріснути структура внутрішніх компонентів підсилювача гальм, що призведе до зниження ефективності гальмування.

У деяких (стверджується, що дуже рідкісних) випадках через цю проблему водій не зможе зупинити автомобіль за допомогою педалі гальма. Чи були зареєстровані ДТП через цей дефект – про це не повідомляється.

Mercedes відкликає 320 тис. кросоверів через проблеми з гальмами Але є дві добрі новини. По-перше, ця проблема не впливає на стоянкове гальмо. По-друге, цю проблему вже на ранньому етапі може виявити сам водій із шипіння та шуму повітряного потоку при гальмуванні.

Компанія Mercedes-Benz почне перевіряти ці кросовери та позашляховики з 27 травня. За потреби замінять підсилювач гальм. Усі роботи проведуть, звісно, безкоштовно.

Раніше стало відомо, що Mercedes-Benz G-Class одержав нову комплектацію.