Mercedes-Benz G-Class отримав нову комплектацію

На автосалоні в Мюнхені компанія Mercedes-Benz показала публіці нову комплектацію позашляховика Mercedes-Benz G-Class - Professional Line Exterior. Такий автомобіль ще краще підготовлений для поїздок по бездоріжжю.

Mercedes-Benz G-Class отримав нову комплектацію - today.ua

G-Class Professional Line отримав 18-дюймові колісні диски з п'ятьма спицями, позашляхові шини, бризковики і захист передніх фар.

Комплектація Professional Line Exterior в рамках програми індивідуальної настойки може похвалитися багажником на даху, який ідеально підходить для приєднання до нього тенту. Є ще кілька додаткових елементів, наприклад, затемнення бамперів.

Mercedes-Benz G-Class отримав нову комплектацію Покупцям також запропонують за додаткову оплату новий пакет Night Package. Він включає в себе чорні бічні дзеркала і чорну фірмову зірку на решітці радіатора.

Mercedes-Benz G-Class 2022 модельного року отримав кілька нових технологій в базовій комплектації і дві нові унікальні обробки салону Exclusive Line і AMG Line.

Mercedes-Benz G-Class отримав нову комплектацію Нагадаємо, раніше Mercedes-Benz представив концепт Mercedes-Benz EQG. Це електрична версія знаменитого Гелендвагена.