Mercedes-Benz до 2030 року припинить випускати універсали

Компанія Mercedes-Benz до 2030 року повністю припинить випускати універсали. Але покупцям запропонують альтернативні моделі. Про це повідомляє німецьке видання Automobilwoche.

Mercedes-Benz до 2030 року припинить випускати універсали - today.ua

У той час, як Volvo планує продовжити випускати універсали та седани, незважаючи на справжній бум кросоверів, Mercedes-Benz йде іншим шляхом. Німецький автогігант до кінця цього десятиліття повністю перестане випускати універсали.

Першим із конвеєра знімуть Mercedes-Benz CLA Shooting Brake. Це відбудеться у 2025 році. Наступника у нього не буде.

Крім того, у Mercedes-Benz E-Class нового покоління, який з'явиться у 2030 році, теж не буде версії в кузові універсал. Mercedes раніше представив C-Class нового покоління з кузовом універсал та версію All-Terrain, яка доступна лише в Європі, але скільки вони проіснують – невідомо.

Mercedes-Benz до 2030 року припинить випускати універсали За даними Automobilwoche, німецький автогігант розглядає можливість випуску моделей, які певною мірою зможуть замінити універсали, особливо у Німеччині. Так, Mercedes-Benz може випустити позашляховики-седани з високою посадкою або провести різкіший поділ між кросоверами та позашляховиками у своїй модельній лінійці.

Нагадаємо, в 2021 році директор Mercedes-Benz Маркус Шеффер сказав про зниження привабливості ринку універсалів і поскаржився на те, що доводиться витрачати мільярди доларів на електромобілі.

Раніше стало відомо, що позашляховик Mercedes-Benz G-Class отримав нову комплектацію.