Кросовер Hyundai за $7000: шокуючі подробиці

Компанія Hyundai, як ми раніше повідомляли, зараз закінчує розробку нового субкомпактного кросовера Hyundai Casper, який буде коштувати від 7000 доларів. Він буде продаватися, ймовірно, і в Європі. Хлопці з SHM Studio дізналися подробиці про цю новинку...

Кросовер Hyundai за $7000: шокуючі подробиці - today.ua

За даними SHM Studio, в Південній Кореї Casper (заводська назва AX1) отримає два двигуна. Також покупцям запропонують повністю електричну версію, але це в майбутньому.

Виробництвом цього паркетника буде займатися компанія Gwangju Global Motors. Два роки тому Hyundai Motor підписав контракт з південнокорейським містом Кванджу про створення спільного підприємства, яке буде випускати кросовер Casper. Навесні 2021 року в цьому місті побудували завод, де будуть робити цю новинку. Його потужність поки не повідомляється, але, судячи з усього, вона буде великою.

Довжина Casper становить 3595 мм, ширина - 1595 мм, а висота - 1575 мм. Тобто це дуже маленький автомобіль. Якщо він з'явиться в Європі, то важко прогнозувати його продажі. Європейці зараз віддають перевагу більш великим машинам.

Кросовер Hyundai за $7000: шокуючі подробиці Під капотом знаходиться трициліндровий 1,0 л атмосферний двигун SmartStream G потужністю 76 к.с., який працює разом з 4-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Цим мотором вже оснащуються Kia Picanto і Hyundai i10.

Серійне виробництво Hyundai Casper в Південній Кореї почнеться у вересні поточного року. У продажу він там з'явиться до кінця року. Як ми вже говорили, його також можуть випустити на європейський ринок.

Раніше Hyundai представив оновлений бюджетний седан Aura. У базовій комплектації він буде коштувати від 8 000 доларів.