Яким паливом заборонено заправляти автомобіль

Під час війни з російськими окупантами в Україні побільшало неякісного бензину, що призвело у деяких автомобілів до серйозних проблем із двигуном. Але проблеми бувають не лише через погане паливо. Сьогодні ми розповімо, яким паливом не можна заправляти автомобіль.

Яким паливом заборонено заправляти автомобіль - today.ua

Зокрема, не можна заправляти дизельним паливом автомобіль із бензиновим двигуном. І навпаки, не можна заправляти дизельні машини бензином. Втім, від випадковісті ніхто не застрахований. Іноді оператор АЗС може щось переплутати чи водій.

Якщо в бак потрапило неправильне паливо, двигун краще не запускати, так як воно почне циркулювати по системі, завдаючи шкоди. Бензин у дизельному автомобілі діятиме як розчинник, ушкоджуючи паливну систему.

Яким паливом заборонено заправляти автомобіль Дизель у бензиновому автомобілі завдасть не меншої шкоди. Мотор може не запуститись (електроніка вимкне запалювання, паливні форсунки заб'ються і мотор заглухне). Прийде осушувати всю систему, промити паливний тракт.

Потрібно відзначити, що старі автомобілі з двигуном з карбюратором можуть рухатися на швидкості до 70 км/годину, якщо в бак потрапила невелика кількість дизельного палива. Щоправда, це може призвести до серйозних проблем із силовим агрегатом.

Раніше експерт розповів, коли в Україні припиниться дефіцит палива, який виник наприкінці квітня.