Які автомобільні бренди не хочуть йти з РФ

Більшість великих автовиробників, підтримуючи західні санкції проти Росії через повномасштабне вторгнення її військ в Україну, пішли з російського ринку. Проте не все. Сьогодні ми розповімо, які автомобільні бренди не бажають залишати ринок РФ.

Які автомобільні бренди не хочуть йти з РФ - today.ua

Насамперед зазначимо, що в Росії зараз автомобілі продовжують випускати лише чотири заводи – УАЗ, Хавейл Мотор Рус, Мазда Соллерс та Автотор. Інші заводи закриті, зокрема АвтоВАЗ.

Нові автомобілі в Росію ввозять зараз лише з Китаю. Провідні світові автовиробники призупинили постачання.

Hyundai і Kia продовжують випускати свої автомобілі в РФ, але не в такій кількості, як до введення санкцій. Їх випускають на заводі Автотор у Калінінграді.

Які автомобільні бренди не хочуть йти з РФ Завод Мазда Соллерс у Владивостоці випускає кросовери CX-30, CX-5, CX-9 та седан Mazda6. В якій кількості – не відомо.

Китайська компанія Haval у Тульській області випускає кросовери F7, F7x, Jolion, та позашляховик H9. У 2022 році на конвеєр стане новий позашляховик Dargo.

Як і раніше, на російському ринку присутні й інші китайські автомобільні бренди, у тому числі Geely і Chery. Ось тільки вони зізнаються, що є проблеми з постачанням автомобілів.

Які автомобільні бренди не хочуть йти з РФ Раніше стало відомо, що у Росії перестали випускати автомобілі з автоматичною коробкою передач.