Як підготувати автомобіль до весни: 5 важливих порад

Автор: Максимов Віталій

Лише кілька днів залишилося до настання весни. Це означає, що автомобілістам потрібно подбати про своїх "залізних коней". Сьогодні ми розповімо про те, як підготувати свій автомобіль до весни, до теплих місяців.

Як підготувати автомобіль до весни: 5 важливих порад - today.ua

Відвідайте автомийку

Взимку у нашій країні дороги активно посипають як піском, так й хімічними реагентами. Це означає, що з настанням тепла потрібно ретельно вимити автомобіль, інакше може передчасно з'явитись корозія. Якщо ви відправите машину на автомийку, то це має бути перевірена фірма. Не вибирайте дешеву автомийку, тому що там можуть не помити всі ділянки.

Якщо ви самостійно митимете свій автомобіль, то не забудьте додати у воду харчову соду. Це в тому випадку, якщо дороги у вашому регіоні рясно посипали сіллю. Харчова сода у воді допоможе нейтралізувати сіль та збереже лакофарбове покриття.

Перевірте шини

Як підготувати автомобіль до весни: 5 важливих порад

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Чи знаєте ви, що автомобіль менше витрачатиме палива, якщо шини накачені до такого значення, яке рекомендує автовиробник? Тиск у шинах рекомендується вимірювати хоча б щомісяця. Настання весни – привід, щоб перевірити тиск у шинах. Чому? Тому що взимку холодне повітря може негативно вплинути на тиск у шинах.

Перевірити потрібно не тільки тиск у шинах, а й протектор. Якщо протектор надто зношений, шини потрібно замінити.

Замініть щітки склоочисника

Сніг, лід та перепади температур можуть пошкодити склоочисники. Тому їх перевірте та за потреби замініть. Це можна легко зробити самостійно. Термін служби щіток склоочисника становить від 6 місяців до 1 року. Деякі водії змінюють їх після кожної зими.

Перевірити акумулятор

Після зими необхідно обов'язково перевірити стан акумулятора. У деяких магазинах автозапчастин можна безкоштовно перевірити акумулятор і нічого купувати не обов'язково. Загалом, переконайтеся, що батарея ще добре тримає заряд.

Перевірте моторне мастило

Як підготувати автомобіль до весни: 5 важливих порад

Рівень моторного мастила потрібно перевіряти регулярно. І міняти його теж потрібно регулярно – приблизно кожні 15 000 км пробігу. Але деякі механіки кажуть, що краще оливу міняти частіше – приблизно кожні 8 000 км пробігу. Якщо взимку ви використовували спеціальну оливу, розраховану для роботи за низьких температур, то при настанні весни її потрібно замінити.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Але це, звісно, далеко не все, що автомобілісти мають зробити при настанні весни. Потрібно, наприклад, оглянути поверхню днища автомобіля, перевірити всі рідини, перевірити гальмівну систему, перевірити повітряний фільтр та інше.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, чи потрібно міняти мастило, якщо автомобіль довгий час не їздив.