В Україні продовжується дефіцит палива, який утворився наприкінці квітня. Деякі експерти вважають, що на врегулювання ситуації з постачанням палива знадобиться ще приблизно два місяці. Тому сьогодні ми розповімо, як заправити свій автомобіль у такий непростий час.
Групи у Telegram
Наразі є спеціальні Telegram-канали, в яких водії розміщують інформацію про наявність палива на АЗС та про ціни. Слід зазначити, що інформацію туди викладають дуже оперативно. Знаходять такі канали через пошук, вводячи, наприклад, слово бензин. Це ефективний спосіб дізнатися про наявність палива на АЗС, щоб заощадити не лише час, а й гроші.
Сайти мережевих АЗС
Якщо є вільний час, то про наявність у продажу палива можна дізнатись на сайтах мережевих АЗС. Багато операторів роздрібного паливного ринку зараз часто оновлюють відповідну інформацію. Щоправда, цей спосіб підходить, якщо є вільний час.
Додатки мереж АЗС
Досвідчені водії знають, як заправити повний бак свого автомобіля в умовах, коли АЗС ввели ліміти на його продаж. Для цього вони не просто встановлюють додатки операторів паливного ринку, а й використовують кілька телефонів (так заправлятися можна частіше).
Крім того, користувачам своїх програм мережі АЗС дають більше палива, ніж звичайним покупцям. Наприклад, UPG заправляє за додатком до 20 літрів за один раз, а звичайним покупцям - 10 літрів.
До того ж, при роботі з додатками мереж АЗС є ще одна перевага - можна заправлятися бензином, коли його немає у вільному продажу. Так, це дорожче, але паливний бак не буде порожнім.
Раніше стало відомо, що в Україні з'явилися нові маніпуляції із продажем палива на АЗС.