Як економити паливо при його дефіциті та високих цінах - прості поради

Автор: Максимов Віталій

В Україні ціни на бензин та дизельне паливо досягли рекордних значень, таких великих, яких ще ніколи раніше не було. До того ж продовжується дефіцит палива. Тож сьогодні ми розповімо, як кожен український водій може заощаджувати паливо.

Як економити паливо при його дефіциті та високих цінах - прості поради - today.ua

Перш ніж завести двигун свого автомобіля та вирушити в поїздку, обов'язково перевірте тиск у шинах. Тиск у шинах сильно впливає на витрату палива. Недостатній тиск збільшує опір коченню шини, що призводить до спалювання надлишкового палива. Якщо знизити опір коченню шин на 5%, то під час руху у змішаному циклі можна заощадити до 2,5% палива.

Також ми рекомендуємо прибрати з багажника всі зайві речі, тому що чим більше важить автомобіль, тим більше він витрачає палива. Наприклад, якщо ви їхатимете без дитини, то залиште в гаражі дитяче крісло. Деякі водії навіть улітку чомусь возять у багажнику стратегічний запас незамерзайки. Звичайно, його теж краще прибрати.

Як економити паливо при його дефіциті та високих цінах - прості поради Загалом, приберіть із салону та багажника речі, які не потрібні у щоденних поїздках. Якщо є кріплення для велосипеда або багажник на даху, краще їх теж тимчасово демонтувати. Вони призводить до зайвої витрати палива.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також рекомендуємо звертати увагу на будь-які дрібниці, які допоможуть заощаджувати паливо. Наприклад, пристібайте ремінь безпеки до запуску двигуна. Для поїздок вибирайте найоптимальніші по відстані маршрути. Уникайте поїздок у години "пік", щоб не потрапити в дорожній затор.

Раніше ми розповіли про 5 незвичайних способів заощадження палива.