5 незвичайних способів економії палива водієм

Практично кожен водій знає, як можна заощадити паливо. Наприклад, рекомендують уникати агресивної манери водіння. Про традиційні способи економії палива вже багато написано, тому ми сьогодні розповімо про незвичайні способи. Можливо, деякі здадуться наївними, але в них є свій сенс...

5 незвичайних способів економії палива водієм - today.ua

Не їздіть наліво!

Це потрібно розуміти буквально. При повороті наліво через зустрічний транспорт, світлофори, розмітки втрачаєш час і паливо. Тому досвідчені водії завжди заздалегідь планують маршрут так, щоб потрібні їм місця (магазини, АЗС і т.д.) знаходилися праворуч від дороги.

Парковки

Досвідчені водії намагаються на парковках торгових центрів ставити автомобіль подалі від входу. У цьому є своя логіка. По-перше, там швидше знайти вільне місце. По-друге, виїхати з парковки можна буде без зайвих нервів.

Знижки на АЗС

Деякі водії з різних причин не користуються різними акціями і бонусами, які пропонують АЗС. І даремно! Адже таким чином можна реально заощадити.

Повний бак

До сих пір деякі автомобілісти не заправляють повний бензобак, вважаючи, що якщо їздити з невеликою кількістю палива, то воно буде менше витрачатися (за рахунок зниження ваги автомобіля). Тому їм доводиться частіше заїжджати на АЗС, втрачати час і скаржитися на недолив палива...

Не користуйтеся лівим рядом!

Як відомо, згідно з ПДР, якщо є інші вільні ряди, треба триматися правіше. Але справа ще й в тому, що будь-який автомобіль, який опинився в лівому ряду, волею-неволею починає розганятися вище комфортного для себе рівня.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.