Кабмін вніс зміни до ПДР

2 грудня Кабінет міністрів прийняв рішення про внесення змін до Правил дорожнього руху. У правилах з'явиться новий розділ, який стосується прав і обов'язків осіб, що пересуваються в кріслах-колясках, повідомляє УНІАН.

Кабмін вніс зміни до ПДР - today.ua

У новому розділі 4-1 Правил дорожнього руху говориться, що люди в інвалідних кріслах мають право рухатися тротуарами, пішохідними і велосипедними шляхами зі швидкістю пішоходів. Крім того, вони мають право рухатися по краю проїзної частини дороги.

Особи на інвалідних візках мають право перетинати дороги по пішохідних переходах.

Особи, які пересуваються в кріслах-колясках по краю проїжджої частини дороги, повинні пересуватися в напрямку руху транспортних засобів по крайній правій смузі, лівий поворот і розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної лінії по середині.

Крісла-коляски повинні бути технічно справні і обладнані відповідним чином.

Забороняється перевозити пасажирів і буксирувати вантажі. Також забороняється перевозити вантажі, що заважають керуванню.

Нагадаємо, в листопаді поточного року в Україні вступили в силу зміни до Правил дорожнього руху для водіїв, пасажирів, пішоходів і велосипедистів, які розробив Кабінет міністрів.

ДЖЕРЕЛОUnian.ua