Головні помилки водіїв під час очищення лобового скла від льоду

Автор: Максимов Віталій

Багато українських водіїв останнім часом зіткнулися з необхідністю очищення лобового скла від льоду. Звичайно, система автозапуску або передпускові обігрівачі допомагають вирішити цю проблему заздалегідь. Проте, є й інші методи… Сьогодні ми розповімо, які помилки найчастіше роблять при очищенні лобового скла від льоду.

Головні помилки водіїв під час очищення лобового скла від льоду - today.ua

Досі знаходяться водії, які намагаються прибрати лід зі скла за допомогою гарячої води. Звичайно, льоду таким чином можна позбутися. Ось тільки тріщини гарантовані. В результаті доведеться міняти лобове скло, що не можна вважати дешевою процедурою. Та й часу ви втратите багато.

Тож не повторюйте, будь ласка, чужих помилок. У жодному разі не поливайте скло гарячою водою.

Деякі водії бризкають на лобове скло незамерзайку, вважаючи, що це швидко допоможе позбутися льоду. Але вона може також замерзнути, внаслідок чого з'явиться багато крижаних візерунків. Проблема стане трохи більшою, ви втратите дорогоцінний час.

Популярні зараз

В Україні запропонували запровадити жорсткі штрафи для школярів

Землі досягла сильна магнітна буря: як довго вона триватиме

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Мінус 50% від пенсії: стало відомо, кому обмежать виплати

Іноді водії перед включенням запалення при замерзлому склі забувають перевірити, чи  вимкнені двірники. Якщо їх не відводили убік, то щітки на морозі примерзли до скла. Через це може перегоріти запобіжник.

Тому не залишайте двірники у включеному стані з вечора і завжди перевіряйте при запуску, чи вони вимкнені.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Деякі водії за перших ознак відтавання скла відразу включають склоочисники. В результаті щітки миттєво зношуються. Склоочисники слід включати, коли не залишилося на склі льоду.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, як правильно взимку мити автомобіль.