Як взимку правильно мити автомобіль

Взимку після миття автомобіль швидко стає знову брудним, що дратує багатьох водіїв. Через це деякі автомобілісти в холодну пору року миють свої машини як можна рідше. Сьогодні ми розповімо, як взимку правильно мити автомобіль.

Як взимку правильно мити автомобіль - today.ua

Як часто мити

Існує дві протилежні точки зору. Одні автомобілісти стверджують, що взимку машини потрібно мити якомога рідше, інші ж кажуть, що через реагентів, якими посипають в холодну пору року дороги, мити автомобілі потрібно частіше.

Експерти рекомендують взимку відвідувати автомийку хоча б один раз в два тижні. Особливо, якщо використовується спеціальна автохімія. На машині, яка обробляється захисними складами, бруд буде гірше утримуватися і легше змиватися. До того ж давайте не будемо забувати про естетику.

Коли взимку не потрібно мити авто

У тому випадку, якщо сильний мороз, наприклад, мінус десять градусів за Цельсієм, то на мийку їздити не потрібно, адже лакофарбове покриття чутливо до перепадів температури.

На що звернути увагу

Перед початком мийки переконайтеся, що закриті вікна і кришка паливного бака, що опущені двірники. Не забудьте скласти зовнішні дзеркала заднього виду, відкрутити антену і прибрати частинки снігу і льоду.

Як взимку правильно мити автомобіль

Які послуги на автомийках найбільше підходять взимку

Взимку старим машинам знадобиться попереднє миття, яке розм'якшує бруд, не пошкоджуючи кузов. Новим автомобілів така послуга не потрібна.

Автоматична або ручна мийка

Більшість експертів сходяться на тому, що найкраще ручна мийка, яка робиться високим тиском. В цьому випадку бруд видаляється там, куди не можуть дістати щітки автоматичної мийки.

Раніше експерти розповіли, чому в деяких випадках взимку не можна залишати автомобіль в гаражі.