Fisker через банкрутство продає електромобілі за ціною від $2500

Автор: Максимов Віталій

Американська компанія Fisker, яка подала заяву про банкрутство, розпродає свої електромобілі. Електричний кросовер Fisker Ocean оцінили у 2500 доларів.

Fisker через банкрутство продає електромобілі за ціною від $2500 - today.ua

Історія компанії Fisker виявилася недовгою. Її заснував Хенрік Фіскер у 2016 році. Фіскер хотів розробляти та випускати електромобілі. Однак у нього це не вийшло. У червні 2024 року компанія Fisker подала заяву про банкрутство. Це стало кінцем тривалого періоду фінансових труднощів американського автовиробника.

У рамках процесу банкрутства компанія Fisker планує продати близько 3320 електромобілів Ocean, які вона встигла випустити. Потенційним покупцем є американська лізингова компанія American Lease. Загальна сума має становити 46,3 млн доларів.

Спочатку American Lease планувала купити 2100 електричних кросоверів Fisker Ocean, але пізніше збільшила замовлення до 3320 електромобілів. Ці компанії вже домовилися між собою, але угода має ще отримати схвалення суду.

Популярні зараз

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Якщо порахувати, то середня ціна одного електричного кросовера Fisker Ocean у рамках цієї угоди становитиме 14 330 доларів. Вартість кожного електрокара залежатиме від його технічного стану. Електричні кросовери, які перебувають у "досить хорошому робочому стані", коштуватимуть по 16 500 доларів. 350 кросоверів буде продано за 3 200 доларів кожен. Декілька пошкоджених кросоверів Ocean продадуть за ціною 2 500 доларів. Щоправда, покупцеві доведеться віддати їх у ремонт. Вартість ремонту однієї такої машини оцінюється в 5000 доларів або більше.

Fisker через банкрутство продає електромобілі за ціною від $2500

Навіщо American Lease купує електромобілі, які знаходяться не в робочому стані? Все дуже просто. Певне, вони підуть на запчастини. Це розумне рішення. Особливо, якщо врахувати, що Fisker не ремонтуватиме свої машини.

Нагадаємо, продаж електричного кросовера Fisker Ocean почався в 2022 році. Передбачалося, що він конкуруватиме з Tesla Model Y. Спочатку він коштував від 40 000 до 70 000 доларів, залежно від комплектації. На початку 2024 року ціну зменшили до 25 000 доларів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ocean у стандартній комплектації (одномоторній) оснащується електричною силовою установкою потужністю 468 к.с. і 696 Нм крутного моменту. До 100 км/год він розганяється за 4 секунди за максимальної швидкості 205 км/год. Запас ходу досягає 580 км (хоча у топової версії, як стверджується, запас ходу становить 770 км). Цей американський електричний кросовер має кілька варіантів силової установки.

Нагадаємо, раніше ми склали ТОП-5 найнадійніших автомобілів BMW.