ТОП-5 найбільш надійних автомобілів BMW

Автор: Максимов Віталій

Автомобілі BMW мають в Україні, як і в багатьох інших країнах, велику популярність. У червні 2024 року баварський автогігант посів 2-ге місце з продажу на українському ринку нових автомобілів. Сьогодні ми назвемо п'ять автомобілів BMW, які зайняли найвищі місця у новому тесті на витривалість німецького журналу AUTO BILD.

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів BMW - today.ua

Німці повністю розбирають автомобілі після 100 000 км пробігу, щоб з'ясувати, які в них проблеми. У новому тесті на витривалість розібрали понад 100 автомобілів різних автовиробників. Серед автомобілів BMW найнадійнішими виявилися такі моделі:

5-е місце - BMW 320d xDrive GT Luxury Line

У BMW 320d xDrive (див. фото вгорі) виявили деякі проблеми з електронікою. На центральному дисплеї з'явилося повідомлення "Камера заднього виду несправна". Насправді система допомоги під час паркування працювала, але мала програмну помилку.

Проблемних точок у BMW 320d xDrive за 100 000 км пробігу – 14. Загальна оцінка – 2.

Популярні зараз

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

4-е місце – BMW X1 xDrive20i

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів BMW

У компактного кросовера BMW X1 за перші 100 00 км пробігу виявили лише проблему з навігаційною системою. В іншому це зовсім зразковий кросовер. Проблемних точок – 5. Загальна оцінка – 1-.

3-е місце - BMW 320d Touring

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів BMW

BMW 320d Touring спокійно та без проблем проїхав перші 100 000 км. Було лише кілька незначних зауважень під час експлуатації та під час повного розбирання. З мінусів можна назвати лише надто високу ціну. Проблемних точок – 5. Загальна оцінка – 1-.

2-е місце – BMW Z4

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів BMW

Кабріолет BMW Z4 витримав тест на витривалість практично без проблем. Він залишився таким самим новим, як і на початку експлуатації. Під час повного розбирання кабріолету жодних дефектів чи суттєвого зносу не виявили. Проблемних точок – 1. Загальна оцінка – 1.

1-е місце – BMW M3

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів BMW

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

BMW M3 – це спортивна версія BMW 3 серії. Це найбільш надійний автомобіль BMW. Після перших 100 000 км пробігу у нього не було виявлено жодного дефекту. За цей час він жодного разу не зламався. BMW M3 – це автомобіль, про який можна мріяти. Його єдиний недолік полягає у занадто великій ціні. Проблемних точок – 0. Загальна оцінка – 1+.

Нагадаємо, раніше ми навали три найбільш надійних автомобіля компанії Volkswagen після перших 100 000 км пробігу.