Євробляхи немає в митній базі: як її розмитнити

Приблизно кожен п'ятдесятий автомобіль з іноземною реєстрацією, який претендує на пільгове розмитнення, відсутній в митній базі і, отже, не може бути легалізований. Про це розповіли представники "АвтоЕвроСіли".

Євробляхи немає в митній базі: як її розмитнити - today.ua

Найчастіше автомобіля з іноземною реєстрацією немає в митній базі через те, що митник просто припустився помилки під час процедури внесення VIN-коду при його в'їзді в Україну. Наприклад, замість цифри 8 митник вніс цифру 9 або 0. Як мовиться, всі ми люди, кожен може припуститися помилки.

Крім того, автомобіля може не бути в митній базі через те, що він заїхав в Україну поза митним оформленням. Але таких випадків не дуже багато.

Власникам автомобілів з іноземною реєстрацією, яких немає в митній базі, доводиться витрачати додаткові сили, час і гроші, щоб вирішити ситуацію.

Найкраще в цьому випадку самому з'їздити на пост і написати заяву, щоб виправили цю помилку з метою легалізації автомобіля. Добре, якщо власник знає, коли точно машина перетнула кордон України. В іншому випадку митникам доведеться витрачати час, щоб знайти схожий автомобіль в базі даних і переконатися, що це однакові авто.

Також свою допомогу у вирішенні цього питання пропонують в Мережі посередники, у яких "зв'язки" в митниці. Коштує така послуга до 1000 гривень.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що приблизно 150 тисяч власників автомобілів з іноземною реєстрацією не можуть скористатися пільговим розмитненням.