Євроблехер відсудив у митниці 50 тисяч

Власник Renault Megane через суд домігся, щоб митниця повернула 50 тисяч гривень, які він переплатив через те, що митники необґрунтовано завищили вартість автомобіля. Про це повідомляє громадська організація "АвтоЄвроСила".

Євроблехер відсудив у митниці 50 тисяч - today.ua

Під час подання митної декларації на автомобіль Renault Megane 2016 року випуску була заявлена митна вартість 3800 євро. До митної декларації митним брокером було долучено всі необхідні документи для митного оформлення автомобіля та для підтвердження його заявленої ціни.

Проте, митниця не погодилася із заявленою ціною та рішенням про коригування митної вартості підняла ціну на машину до 9450 євро. Внаслідок цього автомобілісту довелося додатково заплатити до державної скарбниці 50 тисяч гривень.

Автомобіліст вирішив оскаржити рішення митниці в суді, вже після того, як зробив додаткову оплату. Для цього йому довелося користуватися послугами юристів. Зрештою суд дійшов висновку, що митниця необґрунтовано завищила вартість автомобіля при розмитненні, та ухвалив повернути позивачу 50 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що митниця вилучила євробляху, розмитнену ще у 2019 році . Виявляється, навіть факт розмитнення не гарантує автомобілістам спокійного життя...