Бюджетний кросовер VW розсекречений до дебюту

Фотошпигуни помітили під час дорожніх тестів новий кросовер VW Taigo, який призначений для продажу в Європі. Очікується, що це буде один з найбільш недорогих кросоверів в модельній лінійці Volkswagen.

Бюджетний кросовер VW розсекречений до дебюту - today.ua

VW Taigo - це європейська версія кросовера VW Nivus, який зараз продається в країнах Південної Америки.

Новий кросовер для європейського ринку вигладить практично готовим до серійного виробництва. Правда, перед нами все ще тестовий прототип. Зверніть увагу на випробувальне обладнання на колісних дисках і вимірювальний пристрій з антеною на даху. Якщо прибрати це обладнання, то вийде автомобіль, який продаватимуть в автосалонах.

Бюджетний кросовер VW розсекречений до дебюту У Бразилії в лінійку двигунів Nivus входить тільки один силовий агрегат. Це 1,0 л мотор з турбонаддувом потужністю 128 к.с., який працює разом з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. У європейській версії вибір моторів буде більше. Ось тільки навряд чи серед них будуть дизельні силові агрегати.

Volkswagen планує офіційно представити Taigo в кінці поточного року. Скільки він буде коштувати - поки не відомо. Його південноамериканський "брат" коштує від 14 тисяч доларів.

Бюджетний кросовер VW розсекречений до дебюту Раніше стало відомо, що Volkswagen випустить електромобіль класу VW Polo за 20 000 євро.