Жителі українських міст почали запасатися бензином та дизелем

Автор: Максимов Віталій

Мешканці Харкова та Одеси через удари російських окупантів по об'єктах енергетичної інфраструктури України почали активно купувати бензин та дизельне паливо. Про це розповів директор консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн.

Жителі українських міст почали запасатися бензином та дизелем - today.ua

За його словами, після того, як російські окупанти завдали нових ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури в Харківській та Одеській областях (по ТЕЦ, ТЕС та ДРЕС), у цих регіонах збільшився продаж палива на АЗС. Очевидно, це пов'язано з тим, що мешканцям Харкова та Одеси потрібне паливо для генераторів через відключення електрики.

Сергій Куюн зазначив, що якщо російські окупанти будуть завдавати ударів по об'єктах енергетичної структури в інших областях України, то попит на паливо ще більше збільшиться. Але зараз дефіциту палива немає. Навпаки, його більше, ніж можуть купити українці.

Слід зазначити, що в областях, де збільшився попит на бензин та дизельне паливо, це практично не призвело до підвищення цін.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Так, наприклад, у Харківській області yf минулоve тижні (8-14 квітня 2024 року), тобто після ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури, середня вартість бензину А-95 збільшилась на 0,22 грн за літр (до 54,50 грн за літр ), а дизельного палива – на 0,12 грн за літр. Можливо, зростання цін у цьому регіоні вдалося уникнути завдяки мережі Укрнафта, яка оголосила про те, що в Харківській області ціни на паливо тимчасово будуть на 3 грн за літр менші, ніж в інших областях.

Жителі українських міст почали запасатися бензином та дизелем

Тим часом, в Україні зараз бензин А-95 у середньому коштує 54,44 грн за літр, дизельне паливо – 54,64 грн за літр, а автогаз – 28,06 грн за літр. Найдешевше заправити автомобіль бензином можна у Закарпатській та Хмельницькій областях. Там бензин А-95 у середньому коштує 53,49 грн за літр та 53,53 грн за літр відповідно.

Найдешевше заправити автомобіль ДП можна також у Закарпатській та Хмельницькій областях. Там дизель у середньому коштує 53,30 грн за літр та 53,72 грн за літр відповідно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Автомобіль із ГБО найдешевше можна заправити у Вінницькій та Харківській областях. Там автогаз у середньому коштує 27,66 грн за літр.

Нагадаємо, що раніше український дизайнер Роман Прядко створив рендерне зображення Daewoo Lanos нового покоління.