Мешканець Хмельницького продавав автомобілі, ввезені для ЗСУ

У Хмельницькому поліцейські викрили місцевого жителя, який продавав автомобілі та військову амуніцію, ввезені в Україну як гуманітарну допомогу для ЗСУ. Про це повідомив Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Мешканець Хмельницького продавав автомобілі, ввезені для ЗСУ - today.ua

За даними досудового слідства, організував цю злочинну схему мешканець Хмельницького, який займався міжнародними вантажними перевезеннями. Він безкоштовно ввозив та розмитнював автомобілі, вказуючи, що вони призначені для ЗСУ. Насправді він їх продавав. Слідству відомо, що фігурант встиг продати 6 автомобілів, отримавши за них 12 000 доларів.

Крім того, зловмисник продавав завезену з-за кордону як гуманітарну допомогу для українських захисників військову амуніцію.

Мешканець Хмельницького продавав автомобілі, ввезені для ЗСУ Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 201-2 Кримінального кодексу України. Фігуранта затримали під час продажу двох автомобілів за 3600 доларів. Також він отримав завдаток у розмірі 280 тисяч гривень на купівлю партії машин. Під час обшуків у нього вилучили ще 3 автомобіля з гуманітарної допомоги, які він планував продати.

Мешканець Хмельницького продавав автомобілі, ввезені для ЗСУ Нагадаємо, раніше стало відомо, що 2 мешканці Львівщини ввозили в Україну автомобілі під виглядом гуманітарної допомоги для ЗСУ, а потім їх продавали.