Чекаємо в Україні: почалися тести оновленого Hyundai Venue

У Південній Кореї фотошпигуни помітили під час дорожніх тестів оновлений субкомпактний кросовер Hyundai Venue. Його продажі почнуться приблизно в середині 2022 року.

Чекаємо в Україні: почалися тести оновленого Hyundai Venue - today.ua

Hyundai Venue - це одна з останніх новинок компанії Hyundai. ЇЇ серійне виробництво почалося в 2020 році.

Оновлений Venue тестують в сильно закамуфльованому вигляді, тому поки важко сказати щось конкретне про його дизайн. Очікується, що він отримає повністю нову передню частину в стилі нового Tucson. Крім того, у нього будуть нові задні ліхтарі і нові колісні диски (це видно навіть на шпигунських фотографіях).

Очікується, що деякі зміни відбудуться і в салон, але про них поки що офіційно нічого не відомо.

Чекаємо в Україні: почалися тести оновленого Hyundai Venue У лінійку двигунів як і раніше будуть входити два бензинових і один дизельний силові агрегати. І як і раніше буде два варіанти коробки передач - механічні та автоматична.

Продажі оновленого Hyundai Venue почнуться в середині 2022 року. Ціни поки що не оголошені.

В Україні Hyundai Venue зараз в базовій комплектації коштує від 512 500 гривень. Він оснащується 1,6 л бензиновим двигуном потужністю 123 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Версія з автоматичною коробкою передач коштує від 540 000 гривен.

Чекаємо в Україні: почалися тести оновленого Hyundai Venue Нагадаємо, раніше в Мережі показали новий великий кросовер Hyundai.