ЗАЗ і Єврокар збільшили виробництво автомобілів

За даними Укравтопрому, у вересні 2021 року в Україні випустили 809 легкових автомобілів. Це на 3% більше, ніж за аналогічний місяць 2020 року.

ЗАЗ і Єврокар збільшили виробництво автомобілів - today.ua

Всього за перші дев'ять місяців 2021 року в Україні зробили 6 135 легкових автомобілів. Зростання досить помітне в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року - +136%.

Зараз в Україні тільки два підприємства випускають легкові автомобілі - Запорізький автомобілебудівний завод та Єврокар. Вони виробляють автомобілі з машинокомплектів, одержуваних з інших країн.

Так, ЗАЗ з вересня 2020 року з російських машинокомплектів випускає практично все сімейство автомобілів Lada. Крім того, в Запоріжжі роблять дві моделі Kia і купе-кросовер Renault Arkana. Єврокар з машинокомплектів випускає кілька моделей Skoda.

Всього ж в Україні з січня по вересень 2021 року випустили 6 710 автотранспортних засобів (легкові та комерційні автомобілі, а також автобуси). Це в 2,2 рази більше ніж за такий же період минулого року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) може до 2024 року випустити чотири абсолютно нові моделі.