ЗАЗ різко збільшив випуск автомобілів

Запорізький автомобілебудівний завод за перші вісім місяців 2021 роки випустив понад 2 тисячі легкових автомобілів. Про це повідомила прес-служба Запорізької ОДА.

ЗАЗ різко збільшив випуск автомобілів - today.ua

У повідомленні наголошується, що ЗАЗ планує збільшити виробництво до 10 тисяч автомобілів щорічно. Надалі плани ще масштабніші - щорічно збільшувати виробництво в 2 рази.

Як бачите, плани у керівництва Запорізького автомобілебудівного заводу дуже амбітні. Якщо вони будуть реалізовані хоча б на 50% - це буде на наш погляд великим досягненням.

Нагадаємо, ЗАЗ офіційно відновив виробництво легкових автомобілів у вересні 2020 року. З російських машинокомплектів це підприємство випускає автомобілі сімейства Lada, кросовер-купе Renault Arkana, а також дві моделі Kia - седан Rio і позашляховий хетчбек Rio X.

ЗАЗ різко збільшив випуск автомобілів В Україні зараз тільки два заводи роблять автомобілі - ЗАЗ і Єврокар. На Єврокарі випускають автомобілі бренду Skoda.

Тим часом, раніше стало відомо, що ЗАЗ до 2025 року може випустити чотири абсолютно нові моделі. Справа в тому, що АВТОВАЗ, який поставляє ЗАЗу машинокомплекти, планує в найближчі кілька років почати продавати чотири принципово нові моделі.