ЗАЗ почав випускати Renault Arkana без важливого обладнання

Компанія Renault почала випускати деякі комплектації купе-кросовера Renault Arkana, Captur і Clio без електрично складаних зовнішніх дзеркал заднього виду, повідомляє французьке автомобільне видання L'argus. В Україні Arkana випускає ЗАЗ.

ЗАЗ почав випускати Renault Arkana без важливого обладнання - today.ua

Причина такого рішення босів французького автогіганта полягає в тому, що через глобальний дефіцит не вистачає електронних компонентів.

У повідомленні говориться, що Renault обіцяє всі продані автомобілі без електрично складаних зовнішніх дзеркал заднього виду обладнати ними пізніше. Після того, як закінчиться їх глобальний дефіцит, установкою займуться офіційні дилери компанії Renault. Скільки часу займе така модернізація - не відомо.

В Україні з цих трьох моделей Renault офіційно продається тільки Renault Arkana. Кросовер Captur, а також Clio потрапляють в нашу країну в якості б/в автомобілів.

ЗАЗ почав випускати Renault Arkana без важливого обладнання Renault Arkana з російських машинокомплектів ЗАЗ випускає з вересня 2020 року. У базовій комплектації цей купе-кросовер коштує 487 900 гривень. Він оснащується 1,6 л бензиновим двигуном потужністю 113 к.с., який працює разом з 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Топова версія з варіатором продається за 556 300 гривень.

Нагадаємо, раніше в Мережі показали кросовер для заміни Renault Kadjar.