ЗАЗ може почати випускати новий кросовер Kia Carens

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) у 2022 році може почати випускати нову модель компанії Kia – Kia Carens, що поєднує риси компактвена та кросовера. Про це повідомляє Car.ru.

ЗАЗ може почати випускати новий кросовер Kia Carens - today.ua

Відразу скажемо, що Kia офіційно цю інформацію не підтвердила. Тим не менш, це все-таки може відповідати дійсності, адже ЗАЗ зараз із російських машинокомплектів вже випускає дві моделі південнокорейського автогіганта – седан Kia Rio та крос-хетчбек Kia Rio X.

До того ж керівництво Запорізького автомобілебудівного заводу раніше заявило, що планується розширення потужності . У планах – 10 000 автомобілів щорічно.

ЗАЗ може почати випускати новий кросовер Kia Carens Тим часом кросовер Kia Carens з'явиться у продажу в першій половині 2022 року. Це буде глобальна модель. У її дизайні поєднуються елементи кросовера та компактвена.

Довжина Carens складає 4540 мм, ширина – 1800 мм, висота – 1700 мм, а колісна база – 2780 мм. Дорожній просвіт становить 195 мм. Салон може бути семи-або шестимісним.

ЗАЗ може почати випускати новий кросовер Kia Carens У базовій комплектації буде шість подушок безпеки. У лінійку двигунів увійдуть бензинові та дизельні силові агрегати, але які саме – поки що не відомо.

Продаж Kia Carens почнеться у першій половині 2022 року. Ціни поки що не оголошені.

ЗАЗ може почати випускати новий кросовер Kia Carens Раніше повідомлялося, що ЗАЗ до 2024 року може випустити чотири абсолютно нові моделі легкових автомобілів.