ЗАЗ може почати випускати новий хетчбек

Запорізький автомобілебудівний завод може почати випускати оновлений хетчбек Lada XRAY. Це станеться, якщо ЗАЗ почне отримувати від АвтоВАЗу машинокомплекти цієї новинки.

ЗАЗ може почати випускати новий хетчбек - today.ua

У Мережі опублікували зображення-тизер загадкового нового автомобіля АвтоВАЗу. Більшість експертів вважають, що це оновлений хетчбек Lada XRAY. Швидше за все, йдеться не про модель нового покоління, а про нову модифікацію чи якийсь пакет оновлення. Раніше представники АвтоВАЗу однозначно дали зрозуміти, що нового покоління у цієї моделі поки що не буде.

Які зміни відбудуться у XRAY – поки що сказати складно. Тизер дає надто мало інформації. Зважаючи на все, йдеться про косметичні зміни в дизайні кузова та в салоні. А ось двигун залишиться старим, його не модернізують.

ЗАЗ може почати випускати новий хетчбек У 2021 році у Lada XRAY з'явилася спрощена комплектація Comfort Light, оскільки АвтоВАЗ, як і інші автовиробники, відчуває дефіцит мікрочіпів та електронних компонентів.

В Україні зараз Lada XRAY у базовій комплектації коштує від 301 760 гривень. Якщо обладнання більше, то ціна становить 334 144 гривні. Під капотом у нього знаходиться 1,6 л бензиновий двигун потужністю 106 к.с., який працює разом із 5-ступінчастою механічною коробкою передач.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ЗАЗ може розпочати випуск нового популярного седана корейського походження.