ЗАЗ готується до випуску нового седана Kia

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) може почати випуск нового популярного седана корейського походження.

ЗАЗ готується до випуску нового седана Kia - today.ua

Завод Kia в Санкт-Петербурзі почав випускати оновлені седани Kia Rio і крос-хетчбеки Rio X 2022 модельного року. Так як ЗАЗ робить ці автомобілі з російських машинокомплектів, то, значить, скоро випуск цих новинок почнеться і в Запоріжжі.

Kia Rio і Rio X 2022 модельного року отримали невеликі зміни в дизайні, в салоні, новий логотип, а також нову комплектацію Luxe AV з двигуном 1,6 потужністю 123 к.с., який працює разом з шестиступінчастою механічною коробкою передач або з "автоматом".

Ця комплектація має камеру заднього виду з динамічними лініями розмітки і датчиком світла, сучасну інформаційно-розважальну систему з кольоровим 8-дюймовим сенсорним дисплеєм, а також багато іншого.

ЗАЗ готується до випуску нового седана Kia В Україні зараз седан Kia Rio, який випускає Запорізький автомобілебудівний завод, в базовій комплектації коштує від 426 685 гривень. Він оснащується 1,4 л двигуном, який працює разом з шестиступінчастою механікою. Крос-хетчбек Rio X від ЗАЗ коштує від 450 410 гривень.

ЗАЗ готується до випуску нового седана Kia Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЗАЗ до 2025 року може почати випускати чотири абсолютно нові моделі.