ЗАЗ буде випускати новий кросовер “Одеса“

У Мережі з'явилася неофіційна інформація про те, що Запорізький автомобілебудівний завод в кінці 2022 року почне випускати новий кросовер. Новинка від ЗАЗ буде називатися "ЗАЗ Одеса".

ЗАЗ буде випускати новий кросовер “Одеса“  - today.ua

Стверджується, що "ЗАЗ Одеса" побудують на базі китайського компактного кросовера Besturn T77, який з 2018 року випускає FAW Group.

Як сильно відрізнятиметься український кросовер від свого китайського "родича" - невідомо. Судячи з усього, відмінності між ними будуть мінімальними. Besturn T77 має досить сучасний дизайн з великою решіткою радіатора і світлодіодною оптикою. У салоні є цифрова приладова панель, сучасна інформаційно-розважальна система, двозонний клімат-контроль.

ЗАЗ буде випускати новий кросовер “Одеса“ Який двигун отримає запорізький кросовер - теж поки не відомо. Під капотом у Besturn T77 знаходиться 1,5 л турбодвигун потужністю 160 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач або з роботом.

З чуток, ЗАЗ почне випускати новий кросовер в кінці 2022 році. Він буде коштувати близько 550 тисяч гривень. Тобто до бюджетних моделей його складно буде віднести.

Ще раз підкреслимо, що інформація про кросовер "ЗАЗ Одеса" офіційно не підтверджена. ЗАЗ буде випускати новий кросовер “Одеса“ Раніше стало відомо, що Запорізький автомобілебудівний завод до 2025 року може почати випускати чотири абсолютно нові моделі.