ЗАЗ буде випускати автомобілі-трансформери

Запорізький автомобілебудівний завод найближчим часом планує почати випускати автомобілі-трансформери, які можна використовувати для мобільних центрів надання адміністративних послуг та виїзних консультацій лікарів. Про це повідомила прес-служба Запорізької ОДА.

ЗАЗ буде випускати автомобілі-трансформери - today.ua

У повідомленні наголошується, що такі машини будуть корисні для знову об'єднаних територіальних громад. Вони полегшать життя в глибинці.

На жаль, прес-служба Запорізької ОДА не стала вдаватися в подробиці про автомобілі-трансформери, випуск яких можуть налагодити в Запоріжжі. Також не відомо, на базі якої моделі їх планують випускати.

ЗАЗ буде випускати автомобілі-трансформери Запорізька ОДА опублікувала фотографії сучасного ЗАЗу. Це підприємство кілька днів тому відвідав глава Запорізької ОДА Олександр Старух.

Нагадаємо, з вересня 2020 року ЗАЗ офіційно випускає з російських машинокомплектів автомобілі сімейства Lada (крім Niva), купе-кросовер Renault Arkana і дві моделі Kia.

ЗАЗ буде випускати автомобілі-трансформери

Раніше стало відомо, що ЗАЗ може випустити нову комплектацію Renault Arkana. Справа в тому, що АвтоВАЗ, який поставляє на ЗАЗ машинокомплекти, почав випускати Arkana в нової топової комплектації Prime.