Замерзла рідина в бачку омивача: прийоми розморожування

Навіть досвідчені водії не застраховані від того, що взимку у бачку омивача може замерзнути рідина. Це не дивно, адже зазвичай сильні морози приходять тоді, коли на них не чекаєш. Сьогодні ми розповімо, як швидко розморозити омивайку.

Замерзла рідина в бачку омивача: прийоми розморожування - today.ua

Найпростіший спосіб розморозити омивайку - дочекатися, коли стане тепліше. Але на це, звичайно, можна чекати дуже довго. Тому якщо у вас є деякий час, то можна заїхати до торгового центру з критим паркуванням. Рідина розморозиться приблизно за дві години, якщо там досить тепло. За цей час ви можете зробити покупки та випити каву.

Також можна заїхати на тепле мийку. Заодно купіте там незамерзайку і відразу заллєте її в бачок омивача.

У деяких автомобілів бачок омивача можна зняти і відігріти під краном (спочатку трохи теплою, а потім і гарячою водою). Якщо відразу занурити бачок у гарячу воду, він може потріскатись.

Деякі автомобілісти з якихось причин відразу занурюють бачок омивача в гарячу воду. Це, звісно, прискорює процес, але ризиковано. Пластик від перепаду температур, як ми казали, часто тріскається.

Замерзла рідина в бачку омивача: прийоми розморожування

Підігріта незамерзаюча омивайка

У горловину бачка потрібно залити підігріту на водяній бані склоомиваючу рідину, потім перемішати її приблизно 2 хвилини за допомогою компресора. Потім злити охолоджену рідину з бачка омивача, використовуючи сифон (наприклад, велику медичну грушу). Потім знову заливаємо підігріту незамерзаючу рідину. Повторюємо цю процедуру стільки разів, скільки потрібно для розморожування бачка. Двигун при цьому краще не глушити.

Фен

При невеликому морозі струмінь звичайного фена для сушіння волосся потрібно направити в горловину. Для того, щоб прискорити процес, підігрівають феном і бічну поверхню бачка, якщо, звичайно, є така можливість.

Спирт

Долийте в бачок до максимальної позначки ізопропіловий спирт. Чим більше вміститься його в бачку, тим краще.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, чи варто купувати зимові склоочисники.