В Україні замовити індивідуальні номерні знаки на авто можна буде онлайн

Автор: Максимов Віталій

Українці зможуть вже найближчим часом замовляти онлайн індивідуальні номерні знаки для автомобілів. Про це у своєму новому інтерв'ю розповів начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

В Україні замовити індивідуальні номерні знаки на авто можна буде онлайн - today.ua

За його словами, в Електронному кабінеті водія українські автомобілісти зможуть перевірити наявність та одразу замовити, а також сплатити індивідуальні автомобільні номерні знаки. Це може бути, наприклад, номерний знак зі своїм ім'ям чи прізвищем. На індивідуальному номерному знаку може бути також написана назва компанії або її логотип.

Коли саме в Електронному кабінеті водія з'явиться ця нова послуга – Рудік уточнювати не став. Він лише сказав, що цей сервіс почне функціонувати вже найближчим часом. Мабуть, на цю нову послугу українським водіям треба чекати цього, 2023-го, року.

Потрібно сказати, що поки українські автомобілісти не дуже активно замовляють індивідуальні номерні знаки для своїх машин. Так, наприклад, у 2022 році, сервісні центри МВС забезпечили виготовлення та видачу 2 104 індивідуальних номерних знаків. Можливо, якщо замовити індивідуальні номерні знаки можна буде через Електронний кабінет водія, ця послуга стане більш популярною.

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

У 2022 році українці активніше переобладнали свої автомобілі (швидше за все, встановлювали ГБО). Так, минулого року сервісні центри МВС видали понад 5 тисяч дозволів на переобладнання транспортних засобів. Крім того, у 2022 році через Електронний кабінет водія та мобільний додаток "Дія" було призначено понад 97 тисяч належних користувачів транспортних засобів.

В Україні замовити індивідуальні номерні знаки на авто можна буде онлайн

Через Електронний кабінет водія минулого року подали близько 58 тисяч заявок на нове посвідчення водія. Понад 5 тисяч водіїв отримали нове посвідчення водія через Укрпошту.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У 2023 році Головний сервісний центр МВС планує розширити кількість послуг, що надаються автомобілістам онлайн. Так, з 12 січня, наприклад, українці можуть продовжити онлайн термін відповідального зберігання автомобільного номерного знака у сервісному центрі МВС. Крім того, цього року Головний сервісний центр МВС планує відновити роботу всіх своїх відділень, але це, мабуть, залежатиме від того, як складеться ситуація на фронті.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що сервісні центри МВС у семи областях отримали нові автомобілі Hyundai i30 для практичних іспитів.